0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Xbox
Stok Durumu: Stokta var
87,26 TL

Adet

En fazla 1 adet sipariş verebilirsiniz

- Bu ürün sadece MICROSOFT XBOX platformunda çalışmaktadır.
- Sitemizde satılan tüm ürünler dijitaldir, sitemize üye olurken yazdığınız e-posta adresinize online teslimat yapılır.
- Tüm bilgisayar/mobil/konsol oyunu, oyun içi cüzdan kodu, hediye kartı şifre / epinleri / kodları satınalma detayı ile birlikte e-posta adresinize iletilmektedir.
- Ürünler kargo veya kurye ile gönderilmez.
- Sitemizde satılan dijital ürünler Türkiye'de geçerlidir.
- Ürünler siparişi takip eden günün mesai saatleri içinde gerekli güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra e-posta adresinize iletilmektedir.
- Oyun kod, oyun içi kod ve kart kodlarını kullanabilmek için 3. firmalara üye ve login olmanız (Steam, Origin, LOL, Xbox vs.), ürün anahtarını girerek oyunları/hizmetleri uyumlu cihazınıza indirmeniz gerekir.
- Kullanmış olduğunuz bilgisayar/telefon/tablet özelliklerine göre oyun performanslarında değişiklikler yaşanabilir.
- Ürün isminde yazan DLC ibaresi eklenti paketini ifade eder. Ürün isminde MAC ibaresi ise Apple bilgisayar ile uyumlu olduğunu ifade eder.
- DLC eklenti paketlerini kullanabilmek için ilgili ana oyuna sahip olmanız gerekir.
- Fiyatlara KDV dahildir. Online teslimat yapılan e-posta'nızda dijital ürün junk/spam klasörünüze de düşebilir, kontrol etmeyi unutmayınız.
- Dijital Ürünler Microsoft Türkiye Resmi Distribütörü Euronet tarafından temin edilmektedir. EF Digital Kod Hizmetleri A.Ş. “Microsoft Resmi Distribütör İş Ortağıdır.”

- Satın alacağınız ürün/hizmet ile ilgili işbu bilgilendirmeyi okumanız ve akabinde bu Ön Bilgilendirme Formu, Satış Sözleşmesi ve Cayma Hakkı metnini onaylamanızı müteakip ürün/hizmet satışının tamamlanması ile başka bir işleme gerek olmaksızın satın alacağınız ürün/hizmet MediaMarkt Digital Kartlar sistemlerinde kayıtlı olan e-posta adresinize info@efdigital.com adresi aracılığıyla teslim edilecektir.

CAYMA HAKKI
- MediaMarkt Digital Kartlar sitesinde satılan ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 gereği elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin Madde 9 - (1) kapsamında yer almamaktadır.

Kodu Nasıl Kullanırım?

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.