MediaMarkt Dijtal Kartlar, ziyaretçilerine ve üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb.) sadece üyelik sırasında sizlerden talep etmektedir.

MediaMarkt Dijtal Kartlar, üyelik formlarında talep ettiği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareketi ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, MediaMarkt Dijtal Kartlar ziyaretçilerine ve üyelerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Üyelik bilgileri, resmi makamlarca usulü çerçevesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda açıklanmaktadır. Üyelerimizin sisteme girdiği tüm kişisel bilgilere sadece üyelerimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri değiştirebilmektedir.

Dilediğiniz zaman günlük e-posta gönderim listemizden ayrılmak isterseniz, gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla kolayca çıkabilirsiniz. Dilediğiniz zaman daha önce onaylı iletmiş olduğunuz verilerin onayını geri almak veya kapsamını değiştirmek isterseniz info@efdigital.com mail adresine e-posta iletmeniz veya iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde MediaMarkt Dijital Kartlar veya ona hizmet sağlayan şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler MediaMarkt Dijital Kartlar arayüzü üzerinden banka sanal posu aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ödemelerin tamamı 3DS (3D Secure) yöntemi ile siz değerli üyelerimiz tarafından onaylanarak yapılmaktadır. Ayrıca MediaMarkt Dijital Kartlar ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. 

Tüm soru, yorum ve önerileriniz için info@efdigital.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

MediaMarkt Dijital Kartlar